Małgorzata Miś Juszczyk

Właściciel placówki

Z wykształcenia technolog żywienia dzieci i młodzieży, z zamiłowania posiadaczka psów, ale ponad wszystko mama dwóch przekochanych synów-  Damiana i Dawida; oprócz realizowania swoich zawodowych marzeń, jakim jest prowadzenie takiego przedszkola, do jakiego chciałaby posyłać własne dzieci, natłoku obowiązków domowych dostarczanych przez męża, synów i dwa psiaki, oddaje się swojej pasji, którą jest opieka nad psami skrzywdzonymi, potrzebującymi opieki i miłości; wielokrotnie ofiaruje im dom tymczasowy oraz pomoc w znalezieniu nowych właścicieli; jest osobą upartą i ambitną, ale przy tym pełną miłości i zrozumienia dla potrzeb każdego żywego stworzenia; obecnie bierze udział w szkoleniach przygotowujących do pracy jako dogoterapeuta. Ukończyła pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną oraz resocjalizację w Szkole Wyższej im. Bogdana Jańskiego w Krakowie. Posiada  kurs pierwszej pomocy, kurs wychowawców kolonijnych, ukończyła szkolenie na temat: ” Cyber przemoc”,oraz ” Pierwszy kontakt z ofiarami przemocy oraz sprawcami przemocy”. Posiada kwalifikacje do prowadzenia zajęć z języka angielskiego.

Barbara Klatka

Dyrektor Placówki

Nauczyciel dyplomowany; absolwentka bardzo cenionego Studium Przedmiotowo-Metodycznego w Krakowie  oraz Wyższej Szkoły Edukacji Wczesnoszkolnej w Mysłowicach na kierunku pedagogika przedszkolna i wczesnoszkolna; logopeda;  Posiada kwalifikacje w zakresie organizacji i zarządzania oświatą; uczestniczyła w wielu warsztatach i kursach organizowanych przez krakowskie Kuratorium oraz Wojewódzki Ośrodek Metodyczny w Krakowie (brała udział w szkoleniach prowadzonych przez takie autorytety jak Irena Majchrzak czy Edyta Gruszczyk-Kolczyńska); Pani Dyrektor ma za sobą wieloletnia praktykę pracy z dziećmi. Chętnie wspiera swoją wiedzą i doświadczeniem „młodsze koleżanki”.

Marta Kramarczyk

Nauczyciel

Jestem absolwentką studiów licencjackich Uniwersytetu Pedagogicznego o kierunku pedagogika specjalna- edukacja i rehabilitacja osób z niepełnosprawnością intelektualną oraz wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego. Od października 2016 r. kontynuuje edukacje na tym samym Uniwersytecie- kierunek terapia pedagogiczna i rewalidacja indywidualna. Praca z dziećmi daje mi wiele radości. Obcowanie z dziećmi wzbogaca człowieka, wymaga bowiem patrzenia na świat oczami dziecka, co dla nas dorosłych bywa niezwykle trudne. Każdy uśmiech wywołany na twarzy dziecka jest wystarczającą nagrodą w mojej pracy. Chce być nauczycielem, który będzie rozjaśniał każdy dzień dziecka wspólną zabawą połączoną z nauką.

Weronika Banaś

Nauczyciel

Studia licencjackie ukończyłam na kierunku pedagogika resocjalizacyjna. Wybierając studia magisterskie – pedagogika wczesnoszkolna
związałam swoją przyszłość z pracą z dziećmi jako nauczyciel.

W swoim zawodzie najbardziej cenię sobie możliwość inspirowania dzieci
do samodzielnego odkrywania świata. Bardzo lubię podróżować , do moich pasji należą fotografia oraz literatura.

Renata Sontag

Wychowawca żłobka

Jestem absolwentką studiów licencjackich wydziału Psychologii i Nauk o Rodzinie, oraz Zdrowia i Nauk Medycznych Krakowskiej Akademii.
Ukończyłam studia pielęgniarskie z wyróżnieniem, oraz studia z zakresu pracy socjalnej.
Posiadam kwalifikacje uprawniające do opieki nad dziećmi w żłobku i klubie dziecięcym. Ukończyłam szkolenie z „ Nowoczesnych metod pedagogicznych w pracy z dziećmi”, „ Ciąża bez alkoholu. Profilaktyka i pomoc dzieciom z FAS”, kurs specjalistyczny z Resuscytacji krążeniowo – oddechowej. Posiadam wieloletnie doświadczenie zawodowe w opiece nad pacjentami przebywającymi na oddziale Intensywnej Terapii, oraz niezbędne kwalifikacje związane z tymi umiejętnościami.
Jestem osobą pogodną, otwartą na świat i ludzi. Lubię dzieci – bo wiele nas potrafią nauczyć.
W pracy z dziećmi kieruję się dewizą Phila Bosmansa „ Dziecko jest chodzącym cudem, jedynym, wyjątkowym i niezastąpionym”. Prywatnie jestem mamą Kasi i Olka.

Agata Łącka

Asystent nauczyciela

Wraz z innymi paniami troszczy się o bezpieczeństwo i spokój przedszkolaków; pomaga podczas zajęć; dba o czystość i porządek; jest doświadczoną mamą czteroletniego Kubusia i ośmioletniej Natalki; pasją Pani Agatki jest rękodzieło- szczególnie kwiaty z bibuły.

Aneta Banaś

Asystent nauczyciela

W Przedszkolu pracuję jako asystent nauczyciela gdzie pomagam
Paniom Nauczycielkom w opiece nad przedszkolakami oraz Wychowawcom w opiece nad żłobkowymi maluszkami.

Dbam o czystość i porządek oraz smaczne posiłki. W wolnym czasie czytam książki, spaceruje po górach. W ostatnim czasie odkryłam zamiłowanie do decoupage oraz różnorodnych prac plastycznych.

 

HERO
Honey Hero Village Gate (FCI) urodzony 17.01 2014r. już od pierwszej chwili socjalizowany i przygotowany to ciężkiej pracy dogoterapeuty. Przeszedł pomyślnie testy predyspozycyjne, uczęszczał do psiego przedszkola a następnie uczestniczył w kursie na posłuszeństwo aż do chwili obecnej, posiada ukończony kurs CANID jako dogoterapeuta. Od szczenięcego wieku jest stałym gościem w przedszkolu, gdzie zaczynał od dogozabaw z dziećmi, następnie uczestniczył w zajęciach edukacyjnych. Hero jest pod stałą opieką gabinetu weterynaryjnego, gdzie jest pod stałą kontrolą lekarską, jest odrobaczany, szczepiony na choroby wirusowe i oczywiście na wściekliznę.